...

Atrakcje

Plaża we Władysławowie

Na plaży zostało zorganizowane 5 kąpielisk ogólnodostępnych w sezonie letnim. Dla plażowiczów dostępne są liczne atrakcje takie jak: wypożyczalnie sprzętu sportowego/wodnego, zjeżdżalnie wodne, dmuchane konstrukcje dla dzieci, punkty gastronomiczne, turnieje piłki siatkowej/nożnej, a wieczorami i w nocy odbywają się występy artystyczne, oraz dyskoteki.

Wąwóz Chłapowski

Największą atrakcją naturalną Chłapowa jest właśnie Wąwóz Chłapowski, zwany przez Kaszubów "Rudnikiem". Piękne widoki, oraz malownicze ścieżki zapewniają niesamowitą atmosferę odwiedzających to miejsce. Nasze pole kempingowe znajduje się zaledwie 50 metrów od wąwozu!

Motylarnia Władysławowo Port

Kilkadziesiąt gatunków żywych, swobodnie latających, największych i najbardziej kolorowych motyli świata w jednym miejscu.

Ocean Park we Władysławowie

To idealne miejsce dla miłośników Mórz i Oceanów, oraz osób które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę. Cały kompleks zajmuje około 20 ha i główną ekspozycję stanowią tutaj modele żyjących pod wodą ssaków i ryb, które odwzorowane zostały z największą dbałością o szczegóły.

Fokarium na Helu

Oglądanie pływających fok to dla dzieci ogromna frajda. Nie bez powodu to miejsce odwiedzane jest często przez rodziny z dziećmi, które podekscytowane są tymi stworzeniami. W helskim fokarium możemy również dowiedzieć się więcej o tym co zrobić, by pomóc tym niesamowitym ssakom.

Rejs statkiem wikingów

Rejs tym statkiem da nam możliwość cofnięcia się do średniowiecza i poczuć niesamowity klimat wypraw Wikingów, którzy podróżowali takimi statkami. Podczas rejsu podziwiać możemy piękne morskie widoki, w tym również zapierający dech w piersiach zachód słońca, na który to wykonywane są specjalnie rejsy o wyznaczonych godzinach.

Muzeum figur woskowych
we Władysławowie

To zarówno nowa jak i wspaniała atrakcja dla całej rodziny. Tylko tutaj można spotkać najlepiej odwzorowane, figury ludzi, którzy zapisali się w kinowej, politycznej i sportowej historii ludzkości. Do tego bajkowe i piękne prezentacje dla dzieci. Tutaj zrobicie ciekawe i zabawne zdjęcia wśród znanych postaci w cudownym magicznym miejscu.

Labirynt w polu kukurydzy

W Swarzewie 3 km przed Władysławowem, powstał nietypowy i jeden z nielicznych w Polsce rodzinny park, który jest labiryntem o powierzchni 2,5 ha, umieszczonym w polu kukurydzy. Jest to idealny sprawdzian orientacji w terenie.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.